Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Granica

Granica

Gräns
Fantasy, Szwecja, Dania, 2018, 135 min.
reżyseria: Ali Abbasi
obsada: Eero Milonoff, Eva Melander, Viktor Åkerblom
Premiera w Ale kino+: 3.10.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 27 miejsce w rankingu
Granica
© Aurora Films.

"Granica" to film wymykający się wszelkim klasyfikacjom gatunkowym. Główna bohaterka Tiny poza niespotykaną brzydotą wyróżnia się czymś jeszcze - ma niezwykły zmysł powonienia. W jej życiu coś się zmienia, kiedy poznaje podobnego do siebie Vore'go.

Historia Tiny i Vore'go to nie jest zwyczajne love story. Tina pracuje jako celniczka, a jej niezwykły węch umożliwia jej wywąchanie nie tylko dokładnej liczby przemycanych butelek, lecz także ludzkich emocji. Pewnego dnia na jej drodze stanął podejrzany włóczęga, którego zamiarów nie była w stanie przejrzeć. Wkrótce oboje bohaterów połączyła dziwna relacja, która później przerodziła się w coś więcej.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...