Ale kino+
alekino+
Film. Granica

Granica

Gräns
Fantasy, Szwecja, Dania, 2018, 135 min. 16
reżyseria: Ali Abbasi
obsada: Eero Milonoff, Eva Melander, Viktor Åkerblom
Premiera w Ale kino+: 3.10.2019 r.
4.00
343
4 głosy | 49 miejsce w rankingu
Najbliższe emisje:
22:20
poniedziałek25 listopada
Granica
© Aurora Films.

"Granica" to film wymykający się wszelkim klasyfikacjom gatunkowym. Główna bohaterka Tiny poza niespotykaną brzydotą wyróżnia się czymś jeszcze - ma niezwykły zmysł powonienia. W jej życiu coś się zmienia, kiedy poznaje podobnego do siebie Vore'go.

Historia Tiny i Vore'go to nie jest zwyczajne love story. Tina pracuje jako celniczka, a jej niezwykły węch umożliwia jej wywąchanie nie tylko dokładnej liczby przemycanych butelek, lecz także ludzkich emocji. Pewnego dnia na jej drodze stanął podejrzany włóczęga, którego zamiarów nie była w stanie przejrzeć. Wkrótce oboje bohaterów połączyła dziwna relacja, która później przerodziła się w coś więcej.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...