Ale kino+
alekino+
Film. Grantchester 4

Grantchester 4


Serial kryminalny, Wielka Brytania, 2019, 60 min.
reżyseria: Tim Fywell
obsada: James Norton, Morven Christie, Robson Green
Premiera w Ale kino+: 4.09.2019 r.
4.00
343
4 głosy | 32 miejsce w rankingu
Grantchester 4
© © 2017 Endemol Shine Polska Sp. z o.o. | All Rights Reserved
1
2

Wiara, miłość i morderstwo. W czwartym sezonie serialu Sidney Chambers ma znów do rozwikłania kryminalne zagadki dotyczące przestępstw i morderstw.

Sidney wraz z Geordiem znów stają przed zadaniem rozwikłania wielu tajemniczych spraw. Jedną z nich jest morderstwo popełnione podczas wykładu wielebnego Nathaniela Todda. W publiczność wypuszczone są fajerwerki, a gdy w ferworze ucieczki wszyscy rzucają się tłumnie do drzwi, pewien mężczyzna zostaje pchnięty nożem i zabity przez niewidzialnego napastnika. Morderstwo prowadzi do wzmożonych napięć na tle rasowym.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...