Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Grantchester 5

Grantchester 5


Serial kryminalny, Wielka Brytania, 2020, 60 min.
reżyseria: Gordon Anderson
obsada: Al Weaver, Robson Green, Tom Brittney
Premiera w Ale kino+: 5.07.2020 r.
343
Grantchester 5
© Dystrybucja EndemolShine

Nie święci rozwiązują kryminalne szarady. Piąty sezon popularnego serialu o morderstwach w malowniczej parafii na angielskiej prowincji.

Rok 1957. Młody Will Davenport, przystojniak w koloratce, który lubi jazdę na motocyklu, krzepnie w roli nowego wikariusza. Kazania, rauty, piękne parafianki. Życie w Grantchester wydaje się rajskie, lecz tylko do czasu. Okolicą wstrząsa kolejne morderstwo. Will może liczyć na pomoc detektywa Keatinga. Oto piąty sezon popularnego serialu skrojonego wedle brytyjskiego wzoru na stylowy kryminał.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...