Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Happy Valley 2 odc. 3

Happy Valley 2 odc. 3

343
Happy Valley 2 odc. 3
© Red Production Company

Kontynuacja jednego z najlepszych seriali kryminalnych z Wysp Brytyjskich. Nominowana do Satelity i nagrody IFTA produkcja tylko w Ale Kino+.

Akcja serialu rozgrywa się na angielskiej prowincji, gdzie przemoc stała się częścią krajobrazu, a twarde narkotyki można znaleźć o wiele łatwiej niż porządną pracę. Śledztwa prowadzi tu tyleż uparta, co skuteczna policjantka Catherine Cawood (Sarah Lancashire), która nie odpuszcza nikomu. Główna bohaterka jest istotnie nietuzinkowa - współczująca, ale i bezkompromisowa dla łamiących prawo.

Catherine godzi się z Clare, ale jej przełożeni zdążywszy już zauważyć, że coś jest nie tak, proponują przejście na wcześniejszą emeryturę. Policjantka postanawia odrzucić propozycję, zamiast tego udaje się na wizytę do terapeuty. Odnalezione zostaje ciało kolejnej prostytutki - Vicky, co pozwala Johnowi na sugestię, że stoi za tym seryjny morderca. Catherine jest wstrząśnięta próbą samobójczą jednego z ludzi stojących za porwaniem Ilinki, którego wcześniej aresztowała, a który został wypuszczony na wolność po wpłaceniu kaucji. W między czasie Frances Drummond knuje intrygę, w jaki sposób zniszczyć życie Catherine.

Serial Happy Valley to jedna z najciekawszych brytyjskich produkcji. Zrealizowany po mistrzowsku przez Sally Wainwright, doświadczoną scenarzystkę wielu angielskich seriali, w tym nagrodzonych Złotym Globem "Opowieści kanterberyjskich", miks serialu kryminalnego i kina psychologicznego. W rolę Catherine brawurowo wcieliła się Sarah Lancashire ("Wszystko dla pań"), nominowana za tę rolę do Satelity.

ODCINKI

Happy Valley 2
Happy Valley 2 odc. 1
Happy Valley 2 odc. 2
Happy Valley 2 odc. 4
Happy Valley 2 odc. 5
Happy Valley 2 odc. 6
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...