Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Hinterland 2 odc. 3

Hinterland 2 odc. 3


serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2015, 90 min.
reżyseria: Marc Evans
obsada: Mali Harries, Richard Harrington
Premiera w Ale kino+: 15.05.2016 r.
5.00
343
5 głosy | 45 miejsce w rankingu
Hinterland 2 odc. 3
© Hinterland Films Ltd.

Tom Mathias odkrywa tragiczną historię miłości i straty.

Morderstwo miejscowego dygnitarza i adwokata prowadzi Toma Mathiasa do odkrycia tragicznej historii o miłości, podsycanej przez nieufność i podejrzliwość. Miejscowi zaczynają okazywać wrogość wobec Daniela Protheroe, Mathias musi go więc znaleźć zanim zrobi to Glyn Powell. Wie, że kluczem do rozwiązania zagadki jest relacja Daniela i córki bosa miejscowego gangu, Branwen. Próbuje dowiedzieć się, dlaczego Daniel żyje tak odizolowany od świata i jaką tajemnicę kryje jego ogród.

Serial, poprzez niezwykle sugestywną atmosferę, nawiązuje do najlepszych tradycji kina noir i kryminału skandynawskiego. W głównych bohaterów wcielili się znani na Wyspach aktorzy serialowi. Richard Harrington ("Komisariat Holby") rewelacyjnie zagrał tajemniczego i zamkniętego w sobie detektywa Toma Mathiasa. Kroku dotrzymuje mu Mali Harries ("Murderland", "Baker Boys") jako dzielna detektyw Mared Rhys. Produkcję doceniła Brytyjska Akademia, przyznając jej aż 9 nominacji do BAFTA Cymru Awards 2014, czyli nagród BAFTA dla najlepszych produkcji walijskich.

ODCINKI

Hinterland 2
Hinterland 2 odc. 1
Hinterland 2 odc. 2
Hinterland 2 odc. 4
Hinterland 2 odc. 5
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...