Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Hinterland 2 odc. 5

Hinterland 2 odc. 5


serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2015, 90 min.
reżyseria: Marc Evans
obsada: Mali Harries, Richard Harrington
Premiera w Ale kino+: 29.05.2016 r.
343
Hinterland 2 odc. 5
© Hinterland Films Ltd.

Zawiła intryga, detektyw z tajemniczą przeszłością i mroczna atmosfera rodem z produkcji skandynawskich. Ale kino+ zaprasza na drugi sezon serialu kryminalnego "Hinterland".

W niewielkim turystycznym Aberystwyth nie brakuje tajemnic godnych detektywa z Londynu. Walijskie miasteczko nie ma w sobie wiele z angielskiej metropolii, za to miłośnicy skandynawskiego kryminału poczują się tu jak w domu.

Tajemniczy detektyw Tom Mathias powraca do Ale kino+. W pięciu najnowszych odcinkach poprowadzi m.in. śledztwo w sprawie podpalenia farmy, tajemniczej śmierci kierowcy autobusu, czy morderstwa niejakiej Grety Pritchard, której ciało zostało znalezione w samochodzie. Jednocześnie będzie musiał borykać się z własnymi problemami. Czy kiedykolwiek Tom Mathias zazna spokoju na pięknej walijskiej prowincji?

Serial, poprzez niezwykle sugestywną atmosferę, nawiązuje do najlepszych tradycji kina noir i kryminału skandynawskiego. W głównych bohaterów wcielili się znani na Wyspach aktorzy serialowi. Richard Harrington ("Komisariat Holby") rewelacyjnie zagrał tajemniczego i zamkniętego w sobie detektywa Toma Mathiasa. Kroku dotrzymuje mu Mali Harries ("Murderland", "Baker Boys") jako dzielna detektyw Mared Rhys. Produkcję doceniła Brytyjska Akademia, przyznając jej aż 9 nominacji do BAFTA Cymru Awards 2014, czyli nagród BAFTA dla najlepszych produkcji walijskich.

ODCINKI

Hinterland 2
Hinterland 2 odc. 1
Hinterland 2 odc. 2
Hinterland 2 odc. 3
Hinterland 2 odc. 4
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...