Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Hinterland 3 odc. 2

Hinterland 3 odc. 2

Hinterland 3, ep. 2
serial kryminalny, Wielka Brytania, 2016
reżyseria: Gareth Bryn
obsada: Alex Harries, Mali Harries, Richard Harrington
Premiera w Ale kino+: 14.06.2017 r.
5.00
343
5 głosy | 17 miejsce w rankingu
Hinterland 3 odc. 2
© Dystrybucja All3Media

Małe walijskie miasteczko, tajemnicze zbrodnie i bezkompromisowy detektyw, którego życie również kryje niejedną tajemnicę.

Zespół Toma bada śmierć kuratora, którego ciało odnaleziono w płytkim grobie. W momencie gdy odkryte zostaną kolejne zwłoki, Mathias stanie się jednym z podejrzanych. Do wyjaśnienia sprawy zostaje wyznaczony niezależny oficer, który prosi o pomoc Owensa.

Aberystwyth to turystyczne miasto w Walii, w którym tradycja splata się z nowoczesnością, a wspaniałe widoki zapierają dech w piersi. W ten piękny świat wkracza Tom Mathias (Richard Harrington) - błyskotliwy detektyw, który znalazł się na życiowym zakręcie. Uciekając przed przeszłością opuścił Londyn i zaszył się na walijskiej prowincji, szukając ukojenia i spokoju. Wkrótce odkryje jednak, że ten idylliczny krajobraz wypełniają ludzkie dramaty i namiętności prowadzące do zbrodni.

ODCINKI

Hinterland 3
Hinterland 3 odc. 1
Hinterland 3 odc. 3
Hinterland 3 odc. 4
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...