Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Hipokrates

Hipokrates


dramat, Francja, 2014
reżyseria: Thomas Lilti
obsada: Carole Franck, Félix Moati, Jacques Gamblin, Marianne Denicourt, Reda Kateb, Vincent Lacoste
Premiera w Ale kino+: 8.03.2016 r.
343
Hipokrates
1
2

Nominowany do Cezara w sześciu kategoriach i nagrodzony statuetką za najlepszą drugoplanową rolę męską Reda Kateba "Hipokrates" to portret codzienności, z jaką muszą się konfrontować lekarze.

Bohaterem filmu jest Benjamin, młody chłopak stawiający pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonany, że kiedyś będzie fachowcem w swojej dziedzinie. Jego entuzjazm gaśnie, kiedy odbywając praktykę na oddziale internistycznym zderza się z brutalną szpitalną rzeczywistością. Młody lekarz będzie musiał zmierzyć się z własnymi ograniczeniami i obawami, pacjentami, ich rodzinami oraz kolegami z pracy.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...