Ale kino+
alekino+
Film. Idol

Idol

Danny Collins
komediodramat, USA, 2015, 95 min. 12
reżyseria: Dan Fogelman
obsada: Al Pacino, Annette Bening, Jennifer Garner
Premiera w Ale kino+: 7.12.2019 r.
343
Najbliższe emisje:
20:10
sobota7 grudnia
18:10
niedziela15 grudnia
Idol
© dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.

Komedia pełna życia z nominowanym do Złotego Globu Alem Pacino w roli głównej. Reżyseruje Dan Fogelman, twórca "Kocha, lubi, szanuje...". Historia muzyka, którego gwiazda dawno już zgasła, a mimo to życie postanowiło dać mu jeszcze jedną szansę. W obsadzie również Annette Bening ("American Beauty") i Jenifer Garner ("Daredevil").

Danny Collins (Al Pacino) był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny, a jedyne na co go stać to odcinanie kuponów od swojej przebrzmiałej kariery wokalnej. Żyje chwilą, nadużywa wszystkiego czego tylko można i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Jego podejście zmieni się, gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona. Postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę i porzuci dotychczasowy tryb życia, by w małym hoteliku pracować nad nowymi piosenkami. Będzie chciał również odszukać swojego dorosłego i nigdy nie widzianego syna, co okaże się nie lada wyzwaniem.

Występujący w roli głównej Al Pacino sprawdza się znakomicie również w nietypowej dla siebie roli komediowej. Na ekranie partnerują mu jeszcze znany z serialu "Vinyl" Bobby Cannavale, a także wybitny angielski aktor Christopher Plummer ("Informator", "Debiutanci").


ALE KINO+ POLECA

14.35
PIĄTEK6 grudnia
Mężczyzna imieniem Ove
Mężczyzna imieniem Ove

Po śmierci żony Ove stracił chęć do życia. Mężczyzna jest samotny i zgorzkniały, myśli o…

20.10
PIĄTEK6 grudnia
Małżeńskie porachunki
Małżeńskie porachunki

Ib i Edward mają już dość życia u boku żon. Wpadają na pomysł wynajęcia płatnego zabójcy,…

08.00
SOBOTA7 grudnia
Party
Party

Janet organizuje domowe przyjęcie, by uczcić awans. Mąż gospodyni zdaje się…SERIALE

Alex. Brudny glina 2

Świat Alexa się całkowicie rozpadł. Zapłacił wysoką cenę za uratowanie syna przed mafią, opuściła go żona oraz siedzi w więzieniu za zabicie policjanta. Jak potoczą się dalsze losy byłego policjanta? Przetrwanie w więzieniu o zaostrzonym rygorze nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza jeśli wszyscy wiedzą, że w poprzednim życiu byłeś gliną...


Purpurowe rzeki

Serial na podstawie bestsellerowej powieści Jeana-Christophe Grangé, który brał czynny udział w tworzeniu ekranizacji. Wciągający thriller przedstawiający makabryczny świat pełen straszliwych zbrodni i wstrząsających rytuałów. Detektyw Pierre Niémans i jego nowa partnerka Camille Delauney prowadzą śledztwo w sprawie dziwnych zbrodni...