Ale kino+
alekino+
Film. Idol

Idol

Danny Collins
komediodramat, USA, 2015, 95 min. 12
reżyseria: Dan Fogelman
obsada: Al Pacino, Annette Bening, Jennifer Garner
Premiera w Ale kino+: 7.12.2019 r.
343
Najbliższe emisje:
18:10
piątek24 stycznia
11:25
niedziela26 stycznia
Idol
© dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.

Komedia pełna życia z nominowanym do Złotego Globu Alem Pacino w roli głównej. Reżyseruje Dan Fogelman, twórca "Kocha, lubi, szanuje...". Historia muzyka, którego gwiazda dawno już zgasła, a mimo to życie postanowiło dać mu jeszcze jedną szansę. W obsadzie również Annette Bening ("American Beauty") i Jenifer Garner ("Daredevil").

Danny Collins (Al Pacino) był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny, a jedyne na co go stać to odcinanie kuponów od swojej przebrzmiałej kariery wokalnej. Żyje chwilą, nadużywa wszystkiego czego tylko można i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Jego podejście zmieni się, gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona. Postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę i porzuci dotychczasowy tryb życia, by w małym hoteliku pracować nad nowymi piosenkami. Będzie chciał również odszukać swojego dorosłego i nigdy nie widzianego syna, co okaże się nie lada wyzwaniem.

Występujący w roli głównej Al Pacino sprawdza się znakomicie również w nietypowej dla siebie roli komediowej. Na ekranie partnerują mu jeszcze znany z serialu "Vinyl" Bobby Cannavale, a także wybitny angielski aktor Christopher Plummer ("Informator", "Debiutanci").


ALE KINO+ POLECA

08.00
NIEDZIELA19 stycznia
Marjorie Prime
Marjorie Prime

Usługa, która pozwala ludziom wskrzeszać ukochaną osobę w formie holograficznej, cieszy…

18.05
NIEDZIELA19 stycznia
Gang Rosenthala
Gang Rosenthala

Bukareszt, rok 1959. Pięciu śmiałków dokonuje napadu na Rumuński Bank Narodowy. Pojmani,…

11.00
WTOREK21 stycznia
Gang Rosenthala
Gang Rosenthala

Bukareszt, rok 1959. Pięciu śmiałków dokonuje napadu na Rumuński Bank Narodowy. Pojmani,…SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...