Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Inna kobieta

Inna kobieta

Amoureux de ma femme
Komedia romantyczna, Francja, 2018, 100 min.
reżyseria: Daniel Auteuil
obsada: Adriana Ugarte, Daniel Auteuil, Gerard Depardieu, Gérard Depardieu, Sandrine Kiberlain
Premiera w Ale kino+: 19.11.2019 r.
5.00
343
10 głosy | 19 miejsce w rankingu
Inna kobieta
© Christine Tamalet

Na wspólnej kolacji Daniel poznaje nową partnerkę swojego przyjaciela Patricka. Pomimo tego, że jego żona siedzi tuż obok, on nie może oprzeć się fantazjowaniu o kształtnej dziewczynie przyjaciela.

Daniel, paryski redaktor w średnim wieku oraz jego żona Isabelle od lat tworzą udane małżeństwo. Pewnego dnia Daniel przypadkowo spotyka na swojej drodze dawnego przyjaciela Patricka i postanawia zaprosić go do siebie na obiad wraz z jego nową dziewczyną. Patrick przyprowadza ze sobą ponętną Emmę, która jest atrakcyjną aktorką o hiszpańskich korzeniach. Cierpiący na zbyt wybujałą wyobraźnię Daniel pogrąża się w świecie erotycznych fantazji i odcina się od tego, co dzieje się na kolacji. Mężczyzna nieudolnie usiłuje zamaskować targające nim emocje przed żoną, która po tylu latach małżeństwa dokładnie zdaje sobie sprawę, co się dzieje w jego umyśle.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...