Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Jak całkowicie zniknąć

Jak całkowicie zniknąć


dramat, Polska, 2016, 105 min.
reżyseria: Przemysław Wojcieszek
obsada: Agnieszka Podsiadlik, Pheline Roggan, Tomasz Tyndyk
Premiera w Ale kino+: 3.12.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 13 miejsce w rankingu
Jak całkowicie zniknąć
© fot.Weronika Bilska

Najnowsze dzieło filmowe twórcy "Made in Poland" Przemysława Wojcieszka, to oniryczna opowieść o znajomości dwóch tajemniczych kobiet, której akcja osadzona jest w nocnym Berlinie.

Bohaterkami filmu są dwie kobiety - Gerda (Agnieszka Podsiadlik) i Mała Rozbójniczka (Pheline Roggan). Poznają się w berlińskim metrze i tam też zaczną swoją trwającą kilka godzin szaloną podróż przez nocne miasto. W towarzystwie świateł, muzyki, hałasów i zapachu letniej nocy między kobietami nawiązuje się niezwykła relacja.

Oparty w dużej mierze na improwizacji, montowany na planie film wyróżnia się przede wszystkim doskonale wyważonym i płynnym rytmem.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...