Ale kino+
alekino+
Film. Jak całkowicie zniknąć

Jak całkowicie zniknąć


dramat, Polska, 2016, 105 min. 16
reżyseria: Przemysław Wojcieszek
obsada: Agnieszka Podsiadlik, Pheline Roggan, Tomasz Tyndyk
Premiera w Ale kino+: 3.12.2019 r.
343
Najbliższe emisje:
02:05
niedziela8 grudnia
03:15
czwartek12 grudnia
Jak całkowicie zniknąć
© fot.Weronika Bilska

Najnowsze dzieło filmowe twórcy "Made in Poland" Przemysława Wojcieszka, to oniryczna opowieść o znajomości dwóch tajemniczych kobiet, której akcja osadzona jest w nocnym Berlinie.

Bohaterkami filmu są dwie kobiety - Gerda (Agnieszka Podsiadlik) i Mała Rozbójniczka (Pheline Roggan). Poznają się w berlińskim metrze i tam też zaczną swoją trwającą kilka godzin szaloną podróż przez nocne miasto. W towarzystwie świateł, muzyki, hałasów i zapachu letniej nocy między kobietami nawiązuje się niezwykła relacja.

Oparty w dużej mierze na improwizacji, montowany na planie film wyróżnia się przede wszystkim doskonale wyważonym i płynnym rytmem.


ALE KINO+ POLECA

11.50
PIĄTEK6 grudnia
Fikser
Fikser

Radu marzy o pracy dziennikarza. Wraz z francuską ekipą telewizyjną jedzie do…

18.05
PIĄTEK6 grudnia
Tajny dziennik
Tajny dziennik

Roseanne McNulty to stuletnia pacjentka szpitala psychiatrycznego, która mieszka w nim od…

01.25
PIĄTEK6 grudnia
Wieża. Jasny dzień
Wieża. Jasny dzień

Mula mieszka w wiejskim domu wraz z mężem, Michałem, i adoptowaną córką Niną. Pewnego…SERIALE

Alex. Brudny glina 2

Świat Alexa się całkowicie rozpadł. Zapłacił wysoką cenę za uratowanie syna przed mafią, opuściła go żona oraz siedzi w więzieniu za zabicie policjanta. Jak potoczą się dalsze losy byłego policjanta? Przetrwanie w więzieniu o zaostrzonym rygorze nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza jeśli wszyscy wiedzą, że w poprzednim życiu byłeś gliną...


Purpurowe rzeki

Serial na podstawie bestsellerowej powieści Jeana-Christophe Grangé, który brał czynny udział w tworzeniu ekranizacji. Wciągający thriller przedstawiający makabryczny świat pełen straszliwych zbrodni i wstrząsających rytuałów. Detektyw Pierre Niémans i jego nowa partnerka Camille Delauney prowadzą śledztwo w sprawie dziwnych zbrodni...