Ale kino+
alekino+
Film. Jak uratowałem Kanadę

Jak uratowałem Kanadę

Guibord s'en va-t-en guerre
komedia, Francja, 2015, 115 min.
reżyseria: Philippe Falardeau
obsada: Irdens Exantus, Patrick Huard, Suzanne Clément, Suzanne Clement, Suzanne Clément
Premiera w Ale kino+: 7.08.2018 r.
343
Jak uratowałem Kanadę

Wielka debata dotycząca przystąpienia Kanady do wojny, młody stażysta oraz niezależny poseł. Polityka w krzywym zwierciadle.

Niezależny poseł Steve Guibord (Patrick Huard) reprezentuje okręg Prescott-Makadewa-Rapides-aux Outardes w północnym Quebecu. Jego głos może przeważyć o zaangażowaniu Kanady w wojnę. Guibord wraz ze swoją żoną (Suzanne Clément), córką (Clémence Dufresne-Deslieres) i pełnym idealizmu stażystą z Haiti, Souverainem Pascalem (Irdens Exantus) udają się w podróż po swoim regionie. Debaty i rozmowy z wyborcami na oczach całego kraju mają pomóc mu podjąć decyzję.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...