Ale kino+
alekino+
Film. Junction 48

Junction 48


dramat, Izrael/Niemcy/USA, 2016, 110 min.
reżyseria: Udi Aloni
obsada: Salwa Nakkara, Samar Qupty, Tamer Nafar
Premiera w Ale kino+: 10.05.2018 r.
343
Junction 48

Na tle konfliktu izraelsko-palestyńskiego, raper Kareema i piosenkarka Manar, tworzą muzykę w zbrodniczym getcie i hip-hopowej scenie klubowej w Tel Awiwie.

Junction 48 to historia miłosna dwóch młodych palestyńskich artystów hip-hopowych, którzy wykorzystują swoją muzykę do walki z zewnętrznym naciskiem izraelskiego społeczeństwa i wewnętrznymi represjami wobec ich własnej, zdyscyplinowanej, konserwatywnej społeczności. Film przedstawia nowe pokolenie młodych Arabów, którzy poszukują normalności poprzez swoją muzykę działając wbrew wszelkim przeciwnościom.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...