Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Kwartet

Kwartet

Quartet
komedia obyczajowa, Wlk. Brytania, 2012, 105 min.
reżyseria: Dustin Hoffman
obsada: Billy Connolly, Maggie Smith, Michael Gambon, Pauline Collins, Tom Courtenay
Premiera w Ale kino+: 1.11.2016 r.
5.00
343
10 głosy | 11 miejsce w rankingu
Kwartet
1
2

Krzepiąca opowieść o przemijaniu i niezgodzie na starość. Debiut reżyserski wybitnego aktora, laureata dwóch Oscarów®, Dustina Hoffmana ("Absolwent", "Rain Man"). W roli głównej nominowana za tę kreację do Złotego Globu, mająca na swoim koncie również dwie Nagrody Amerykańskiej Akademii® brytyjska aktorka Maggie Smith ("Suita kalifornijska", "Godsford Park").

Dom spokojnej starości dla śpiewaków operowych. Podopieczni przygotowują się do niepowtarzalnego koncertu, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem. Na scenie spotkają się Jean (Maggie Smith) - ekscentryczna diva, jej pierwszy mąż - Reggie (Tom Courtenay), lubieżny Wilfred (Billy Connolly) oraz roztrzepana Cissy (Pauline Collins), przedmiot pożądania Wilfreda. Tego wieczoru wyjdą na jaw ich głęboko skrywane sekrety.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...