Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Łaskotki

Łaskotki

Les chatouilles
Dramat, Francja, 2018, 120 min.
reżyseria: Andréa Bescond, Eric Métayer
obsada: Andréa Bescond, Clovis Cornillac, Karin Viard, Pierre Deladonchamps
Premiera w Ale kino+: 24.03.2020 r.
5.00
343
5 głosy | 66 miejsce w rankingu
Łaskotki
© ORANGE STUDIO DISTRIBUTION et UGC DISTRIBUTION

Młoda tancerka musi zmierzyć się z traumatycznymi wydarzeniami z dzieciństwa. Autorskie kino Andréi Bescond, wywiedzione z jej własnej biografii.

Mała Odetta, adeptka tańca, trafia w ręce przyjaciela rodziny, Gilberta Miguié. Gdy jako dorosła kobieta, spełniająca się na scenie jako tancerka, raz jeszcze staje twarzą w twarz z Gilbertem, trauma z dzieciństwa powraca i domaga się 'przepracowania'. Oto, wyróżniony m.in. Cezarem za scenariusz, dramat, w którym reżyserka Andréa Bescond odwołuje się do osobistych, bolesnych doświadczeń z przeszłości.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...