Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. LBJ

LBJ


Film biograficzny, USA, 2016, 110 min.
reżyseria: Rob Reiner
obsada: Bill Pullman, Jeffrey Donovan, Jennifer Jason Leigh, Michael Stahl-David, Richard Jenkins, Woody Harrelson
Premiera w Ale kino+: 8.11.2019 r.
343
LBJ
© ELECTRIC DISTRIBUTION

Kiedy John F. Kennedy ginie w 1963 r., wiceprezydent Lyndon B. Johnson przejmuje jego fotel i staje się trzydziestym szóstym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Musi tym samym kontynuować politykę poprzednika, co okazuje się trudnym wyzwaniem.

Film LBJ dokładnie przybliża nam historię trzydziestego szóstego prezydenta Stanów Zjednoczonych począwszy od okresu dzieciństwa, spędzanego we Wschodnim Teksasie, po sprawowanie urzędu w Białym Domu, który objął w następstwie zamachu na Johna F. Kennedy'ego. Lyndon B. Johnson musi stawić czoła przewrotowi politycznemu, który spada na niego wraz z zaprzysiężeniem na prezydenta oraz złagodzić bitwy toczące się między obydwoma frakcjami politycznymi.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...