Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Lolo

Lolo


komedia, Francja, 2015, 115 min.
reżyseria: Julie Delpy
obsada: Antoine Lounguine, Christophe Vandevelde, Dany Boon, Julie Delpy, Karin Viard, Vincent Lacoste
Premiera w Ale kino+: 20.08.2018 r.
5.00
343
5 głosy | 27 miejsce w rankingu
Lolo

Nominowana do Oscarów® i Złotych Globów, Julie Deply, przedstawia historię czterdziestoletniej paryżanki Violette (Julie Deply) oraz jej syna Lolo (Vincent Lacoste).

Violette podczas wakacji życia na południu Francji poznaje wyjątkowego mężczyznę. Jean-René może nie jest typem eleganta, ale charakteryzują go nieprzeciętne poczucie humoru i spontaniczność. Nowy związek staje się problemem, gdy zakochani wracają razem do Paryża. Zaborczy syn Violette - Lolo - zrobi wszystko, by zniechęcić kochanka matki i pozbyć się go raz na zawsze.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...