Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Luther: odc. 3

Luther: odc. 3


serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2010
reżyseria: Sam Miller
obsada: Catherine Hamilton, Idris Elba, Paul Rhys, Ruth Wilson
Premiera w Ale kino+: 20.11.2011 r.
5.00
343
5 głosy | 443 miejsce w rankingu
Luther: odc. 3

Porwano Kirsten Ross, młodą matkę. Luther podejrzewa, że stoi za tym Lucien Burgess, zafascynowany okultyzmem kolekcjoner i pisarz.

Mając świadomość, że każda godzina jest na wagę złota, Luther i Ripley próbują rozwiązać zagadkę porwania i połączyć Burgessa z innym, dokonanym 10 lat wcześniej morderstwem. Tymczasem nowy partner Zoe, Mark, zostaje pobity. Zoe zakłada, że to właśnie Luther jest odpowiedzialny i zgłasza całą sprawę szefowej byłego męża - detektyw Teller. Okazuje się jednak, że winnym jest ktoś inny, a intryga zagęszcza się, gdy Luther otrzymuje z anonimowego źródła nagranie całej napaści.

ODCINKI

Luther
Luther: odc. 2
Luther: odc. 4
Luther: odc. 5
Luther: odc. 6
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...