Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Luther: odc. 4

Luther: odc. 4


serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2010
reżyseria: Sam Miller
obsada: Idris Elba, Rob Jarvis, Ruth Wilson, Steven Mackintosh
Premiera w Ale kino+: 20.11.2011 r.
5.00
343
15 głosy | 150 miejsce w rankingu
Luther: odc. 4

Seryjny morderca Henry Madsen - człowiek odpowiedzialny za przymusowy urlop Luthera - budzi się ze śpiączki. Luther jest tym zaniepokojony, lecz musi skupić się na nowym dochodzeniu.

Zginęły cztery młode kobiety z różnych dzielnic Londynu. Pomimo setek godzin nagrań z kamer miejskiego monitoringu i ogromnej ilości świadków, nie udaje się ustalić dokładnego przebiegu zdarzeń ani co mogło łączyć ofiary. Luther pracuje 24 godziny na dobę, by zidentyfikować tajemniczego zabójcę, przekonany, że uderzy on ponownie jeszcze tej samej nocy. Równocześnie musi powiedzieć Alice, że nie mogą się dłużej spotykać.

ODCINKI

Luther
Luther: odc. 2
Luther: odc. 3
Luther: odc. 5
Luther: odc. 6
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...