Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Magiczne noce

Magiczne noce

Notti magiche
Komedia, Włochy, 2018, 140 min.
reżyseria: Paolo Virzì
obsada: Giovanni Toscano, Irene Vetere, Mauro Lamantia
Premiera w Ale kino+: 12.05.2020 r.
5.00
343
5 głosy | 11 miejsce w rankingu
Magiczne noce
© Against Gravity

Komedia o tragicznym upadku włoskiej kinematografii na podstawie niewiarygodnych przypadków młodych scenarzystów z Rzymu. Mamma mia, co tam się dzieje!

Rzym roku 1990. Azzurri przegrywają mundial. Słynny producent filmowy umiera w tajemniczych okolicznościach, a trzech początkujących scenarzystów trafia na komisariat. Młodzi adepci X muzy muszą złożyć obszerne zeznania w sprawie śmierci grubej ryby włoskiej kinematografii. Paolo Virzì serwuje pyszną zabawę na temat kina z Półwyspu Apenińskiego, które było wielkie, a stało się komedią.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...