Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Masters of Sex odc. 7

Masters of Sex odc. 7

Masters of Sex, ep. 7
serial obyczajowy, USA, 2013, 60 min.
reżyseria: Michael Apted
obsada: Annaleigh Ashford, Beau Bridges, Caitlin Fitzgerald, Lizzy Caplan, Michael Sheen, Nicholas D'Agosto
Premiera w Ale kino+: 23.09.2014 r.
5.00
343
5 głosy | 61 miejsce w rankingu
Masters of Sex odc. 7
© 2013 Sony Pictures Television Inc. and Showtime Networks Inc. All Rights Reserved.

Masters i Virginia Johnson zaczynają po kryjomu uprawiać ze sobą seks, aby na podstawie własnych doznań sprawdzać swoje naukowe teorie. Tymczasem żona Mastersa, Libby, prosi doktora Haasa, aby nadal ją leczył i pomógł zajść w ciążę za pomocą zamrożonej spermy męża.

Ponieważ Libby chce trzymać cały plan w sekrecie, Haas (Nicholas D'Agosto) nalega, aby często uprawiała seks z mężem. Wtedy nie nabierze on podejrzeń, gdy w końcu uda się jej ponownie zajść w ciąże. Jednakże Masters (Michael Sheen), który czerpie coraz więcej przyjemności z seksu z Virginią (Lizzy Caplan), nie ma już siły na spędzanie nocy z żoną - co powoli kładzie się cieniem na ich małżeństwie. W międzyczasie żona rektora Scully'ego, Margaret (nagrodzona za tę rolę na tegorocznej gali Emmy Allison Janney), zaprasza do domu doktora Langhama, aby pod nieobecność jej męża spędzili upojną noc.

Amerykański serial "Masters of Sex" przedstawia prawdziwą historię doktora Williama Mastersa i jego asystentki Virginii Johnson. W latach 50. rozpoczęli badania, dzięki którym seks przestał być wstydliwym tematem tabu, za to zaczął pojawiać się w mediach. Sprawili, że zmieniło się m.in. spojrzenie na seksualność kobiet, które wciąż były uczone, że nagrodą za seks są dzieci, a przyjemność ze zbliżenia czerpią jedynie mężczyźni. Masters i Johnson byli autorami kilku książek, z których dwie publikacje - "Human Sexual Response" (1966) i "Human Sexual Inadequacy" (1970) - stały się bestsellerami i zostały przetłumaczone na trzydzieści języków.

W serialu w główne role wcielają się Michael Sheen, który za swoją kreację był nominowany do Złotego Globu i Lizzy Caplan, nominowana do Nagrody Emmy. Oprócz tego "Masters of Sex" był nominowany do Złotego Globu w kategorii - "najlepszy serial dramatyczny" a do Nagrody Emmy w 4 kategoriach: "najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym" dla Allison Janney, "najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym" dla Beau Bridgesa, najlepszą czołówkę oraz najlepszą scenografię.

ODCINKI

Masters of Sex
Masters of Sex odc. 1
Masters of Sex odc. 2
Masters of Sex odc. 3
Masters of Sex odc. 4
Masters of Sex odc. 5
Masters of Sex odc. 6
Masters of Sex odc. 8
Masters of Sex odc. 9
Masters of Sex odc. 10
Masters of Sex odc. 11
Masters of Sex odc. 12
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...