Ale kino+
alekino+
Film. Matka i dziecko

Matka i dziecko

Mother and Child
Dramat, USA, Hiszpania, 2009
reżyseria: Rodrigo Garcia
obsada: Annette Bening, Kerry Washington, Naomi Watts, Samuel L. Jackson
Premiera w Ale kino+: 26.11.2019 r.
343
Matka i dziecko
© Copyrights © Vision

Losy trzech kobiet zbiegają się w jednym miejscu - ośrodku adopcyjnym. Karen zjawia się tam, aby odszukać oddaną przed laty córkę, Elizabeth chce poznać prawdę o swojej biologicznej matce, a bezpłodna Lucy marzy o adopcji dziecka.

"Matka i dziecko" to piękna, a zarazem wzruszająca historia trzech zupełnie obcych sobie kobiet. 50-letnia Karen codziennie myśli o swojej córce, którą jako jeszcze nieprzygotowana do macierzyństwa nastolatka oddała do ośrodka adopcyjnego i do dziś nie może pogodzić się ze swoją decyzją. Druga bohaterka Lucy, właścicielka piekarni, desperacko chce adoptować dziecko, ponieważ sama jest niezdolna do zajścia w ciążę. Kobieta nie ma jednak oparcia w swoim mężu, który jest przeciwny temu pomysłowi. A trzecia z nich, Elizabeth, pomimo tego, że jest odnoszącą sukcesy prawniczką, wciąż nie może pogodzić się z porzuceniem przez matkę i panicznie boi się odrzucenia.
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...