Ale kino+
alekino+
Film. Menashe

Menashe


Dramat, USA, 2017, 95 min.
reżyseria: Joshua Z Weinstein
obsada: Hershy Fishman, Menashe Lustig, Yoel Falkowitz
Premiera w Ale kino+: 8.10.2019 r.
343
Menashe
© 2019 MONGREL MEDIA, ALL RIGHTS RESERVED

Menashe został sam - jego żona zmarła i odebrano mu syna. Mężczyzna musi teraz udowodnić, że jest w stanie pogodzić ojcostwo z wiarą.

Menashe to sklepowy sprzedawca, któremu ledwo udaje się wiązać koniec z końcem. Mężczyzna żyje w Nowym Jorku oraz przynależy do ortodoksyjnej społeczności żydowskiej. Jego żona zmarła, a restrykcyjne zasady społeczne nie pozwalają mu na samotne wychowywanie dziecka. Menashe jest zmuszony oddać syna pod opiekę despotycznego wuja, co sprawia, że zostaje skazany na tymczasową samotność oraz konieczność znalezienia nowej partnerki. Desperacko próbuje udowodnić światu, że da radę pozostać wiernym tradycji, a jednocześnie odpowiedzialnie zajmować się dzieckiem.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...