Ale kino+
Okupowani. Sezon 2
Film. Miasta miłości

Miasta miłości

Third Person
melodramat, Belgia/Francja/Niemcy/USA/Wielka Brytania, 2013, 155 min.
reżyseria: Thomas Bidegain
obsada: James Franco, Liam Neeson, Mila Kunis, Olivia Wilde
Premiera w Ale kino+: 7.11.2017 r.
4.00
343
4 głosy | 62 miejsce w rankingu
Miasta miłości
© dystrybucja Monolith. ALL RIGHTS RESERVED.

Wzruszający melodramat w reżyserii dwukrotnie nagrodzonego Oscarem® Paula Haggisa ("Miasto gniewu"). W rolach głównych: Liam Neeson ("Uprowadzona"), Mila Kunis ("Czarny łabędź") oraz James Franco ("127 godzin").

Tocząca się w trzech miastach historia sześciu osób, których losy splatają się w jedną całość, dotykając z różnych stron tematu trudnej miłości. Mieszkający w Paryżu popularny pisarz Michael (Liam Neeson) po rozstaniu z żoną (Kim Basinger) próbuje ułożyć sobie życie u boku znacznie młodszej kochanki (Olivia Wilde). W Nowym Jorku gwiazda opery mydlanej Julia (Mila Kunis) musi stoczyć walkę z byłym mężem (James Franco) o prawo do opieki nad synem. Natomiast w Rzymie amerykański biznesmen, Scott (Adrien Brody), zakochuje się w poznanej w restauracji pięknej Romce (Moran Atias). Gdy kobieta prosi go o pomoc w uratowaniu porwanej dla okupu córki, Scott wplątany zostaje w niebezpieczną intrygę.
SERIALE

Okupowani 2

Okupowani 2

Najdroższy norweski serial powraca. Produkcja z gatunku political fiction według pomysłu Jo Nesbo. Oglądaj od 4 marca tylko w Ale kino+.


Las

Las

Mroczny i wciągający serial kryminalny.


Most nad Sundem 4

Most nad Sundem 4

Finałowy sezon skandynawskiego serialu kryminalnego. W każdą niedzielę o 20:10.


Endeavour 5

Endeavour 5

Piąty sezon serialu o przygodach młodego detektywa Morse'a w każdą środę, o 20:10.