Ale kino+
alekino+
Film. Między nami seksoholikami

Między nami seksoholikami

Thanks for Sharing
komediodramat, USA, 2012, 120 min.
reżyseria: Stuart Blumberg
obsada: Alecia Moore (Pink), Gwyneth Paltrow, Joely Richardson, Josh Gad, Mark Ruffalo, Tim Robbins
Premiera w Ale kino+: 2.03.2017 r.
4.50
343
9 głosy | 12 miejsce w rankingu
Między nami seksoholikami
© fot. Pueblo Film Distribution

Komedia romantyczna, która opowiada o trzech zdesperowanych mężczyznach, walczących z uzależnieniem od seksu, którzy z całych sił pragną stworzyć wartościowe związki i normalnie żyć. Debiut reżyserski scenarzysty Stuart Blumberga z plejadą gwiazd w obsadzie. Na ekranie m.in. Mark Ruffalo ("Zakochany bez pamięci", "Wszystko w porządku"), Tim Robbins ("Skazani na Shawshank", "Rzeka tajemnic") i Gwyneth Paltrow ("Zakochany Szekspir").

Odnoszący sukcesy zawodowe Adam (Mark Ruffalo) uczęszcza na grupę terapeutyczną osób uzależnionych od seksu i właśnie świętuje pięć lat abstynencji. Duża w tym zasługa wspierającego go lidera grupy Mike'a (Tim Robbins), drobnego przedsiębiorcy z wieloletnim małżeńskim stażem, który ma dodatkowo problem z agresją i nadmierną potrzebą kontrolowania żony Katie (Joely Richardson) i syna Danny'ego (Patrick Fugit). Do grupy dołącza młody, pracujący na ostrym dyżurze lekarz Neil (Josh Gad), który początkowo nie bierze poważnie swojego uzależnienia od seksu. Na spotkania przychodzi, bo nakazał mu to sąd. Dopiero kiedy przez nagabywanie szefowej traci wymarzoną pracę, przyznaje, że ma problem i na serio przystępuje do leczenia. Zaprzyjaźnia się z Dede (Alecia Moore aka Pink), jedyną w grupie kobietą, która pomaga mu rozstać się z ze swoją kolekcją porno. Tymczasem Adam angażuje się w spotkania z Phoebe (Gwyneth Paltrow), która po związku z alkoholikiem obiecała siebie, że już nigdy nie zwiąże się z uzależnionym mężczyzną.

"Między nami seksoholikami" to komedia romantyczna, która opowiada o trzech zdesperowanych mężczyznach, walczących z uzależnieniem od seksu i pragnących z całych sił stworzyć wartościowe związki. Na pozór nie łączy ich nic, jednak wielostopniowy program odwykowy, przez który przechodzą, sprawia, że stają się jak rodzina, która wzajemnie się wspiera, ale też doprowadza do wściekłości. Film jest reżyserskim debiutem STUARTA BLUMBERGA, nominowanego do Oscara jako współscenarzysta komediodramatu "Wszystko w porządku" Lisy Cholodenko. Blumberg jest także znany jako scenarzysta takich filmów, jak "Dziewczyna z sąsiedztwa" czy "Zakazany owoc".

Debiutującemu reżyserowi udało się zebrać na planie prawdziwie gwiazdorską obsadę. W główną rolę wcielił się Mark Ruffalo, którzy za rolę we wspomnianym "Wszystko w porządku" zdobył nominacje m.in. do Oscara i nagrody BAFTA. Ruffalo zagrał również główną rolę w "Iluzji" u boku Woody'ego Harrelsona i Melanie Laurent. Znany jest również jako Hulk z filmu "Avengers" z 2012 roku. Na planie "Między nami seksoholikami" partnerują mu zdobywcy Oscara: Tim Robbins ("Rzeka tajemnic" Clinta Eastwooda) i Gwyneth Paltrow ("Zakochany Szekspir" Johna Maddena).

Zobacz dyskusję na temat filmu w programie:
Kino Mówi: Romans - Między nami seksoholikami (materiał wideo 16:03 min)

Zobacz stronę cyklu:
Kino Mówi: Romans





SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...