Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Miłość z listy przebojów

Miłość z listy przebojów


film muzyczny, Polska, 1985, 105 min.
reżyseria: Marek Nowicki
obsada: Adrianna Biedrzyńska, Danuta Kisiel, John Porter, Marzena Trybała, Tomasz Dedek
Premiera w Ale kino+: 11.04.2017 r.
343
Miłość z listy przebojów
1
2

Historia miłości młodej pary. W rolach głównych Adrianna Biedrzyńska ("Lepiej być piękną i bogatą"), jako Eliza i Tomasz Dedek ("Poranek kojota", "Psy") grający jej mężczyznę - Piotra.

Eliza (Adrianna Biedrzyńska) i Piotr (Tomasz Dedek) to zgrana para, która zdaje się być nierozłączna. Pewnego dnia jednak, na wspólnym biwaku Piotr wykorzystuje przywileje związane z wysoką pozycją swojego ojca, a Eliza oburzona tym faktem zrywa z nim. Niedługo potem dziewczyna poznaje Juliena (John Porter). Nowi znajomi świetnie się dogadują, ale podczas jednego ze wspólnych wypadów samochodem ulegają wypadkowi. Rekonwalescencja Elizy stanie się dobrą okazją do ponownego spotkania dawnej pary.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...