Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. MIŁOŚĆ Z MARZEŃ

MIŁOŚĆ Z MARZEŃ

To Gillian on Her 37th Birthday
dramat obyczajowy, USA, 1996, 89 min.
reżyseria: Michael Pressman
obsada: Claire Danes, Laurie Fortier, Michelle Pfeiffer, Peter Gallagher
Premiera w Ale kino+: 17.05.2003 r.
4.00
343
4 głosy | 384 miejsce w rankingu

David Lewis (Peter Gallagher) jak co roku przygotowuje urodzinowe przyjęcie swojej ukochanej żony Gillian (Michelle Pfeiffer). Jest to o tyle niezwykłe, że Gillian od dwóch lat nie żyje.

David nigdy jednak nie pogodził się ze stratą. Żyje przeszłością, nie chce nawiązywać nowych związków i co wieczór spaceruje po plaży wiodąc długie rozmowy... z duchem żony. Tymczasem na poświęcony Gillian weekend do domu Davida zjeżdżają przyjaciele i znajomi. Niektórzy, a zwłaszcza zmęczona nienormalną sytuacją córka wdowca, nastoletnia Rachel (Claire Danes), uważają, że najwyższy czas, by David wrócił już do rzeczywistości i zaakceptował fakt, że Gillian żyje tylko w jego wyobraźni. Okazją do tego ma być urodzinowe przyjęcie na cześć zmarłej, na którym pojawi się pewien niespodziewany gość.

Po jedenastu latach od sukcesu na amerykańskich scenach, sztuka Michaela Brady'ego "Miłość z marzeń" doczekała się udanej ekranizacji w wykonaniu telewizyjnego wyjadacza Michaela Pressmana i grupy znakomitych aktorów, z Michelle Pfeiffer na czele. "Miłość z marzeń" to wzruszająca historia z gatunku "wyciskacz łez" - opowieść o miłości, stracie i związku tak romantycznym, że trwa nawet po śmierci jednego z zakochanych.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...