Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Młodość

Młodość

Youth
dramat, Izrael, 2013
reżyseria: Tom Shoval

Premiera w Ale kino+: 26.06.2014 r.
5.00
343
5 głosy | 57 miejsce w rankingu
Młodość

Mocny pełnometrażowy debiut Toma Shovala, 33-letniego filmowca, który wcześniej zasłynął jako twórca nagradzanych krótkometrażówek. Film był pokazywany na 63. Berlinale w sekcji "Panorama", zdobył 4 nominacje do Ofirów, zaś na MFF "Żydowskie Motywy" nagrodę Warszawskiego Feniksa.

Yaki i Szaul to dwaj nastoletni bracia. Ich ojciec tonie w potwornych długach, które doprowadziły go do silnej depresji. Bracia nie chcą dopuścić do rozpadu rodziny, ale niewiele mogą pomóc. Wszystko zmienia się, kiedy Yaki dostaje powołanie do wojska.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...