Ale kino+
alekino+
Film. Morderca z Whitechapel odc. 12

Morderca z Whitechapel odc. 12

Whitechapel
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2012, 50 min.
reżyseria: John Strickland
obsada: Philips Davis, Rupert Penry-Jones, Steve Pemberton
Premiera w Ale kino+: 27.05.2012 r.
5.00
343
5 głosy | 493 miejsce w rankingu
Morderca z Whitechapel odc. 12

Liczba morderstw w dzielnicy Whitechapel wciąż rośnie. Prowadzący śledztwo Chandler (Rupert Penry-Jones) i Miles (Philips Davis) mają odmienne poglądy co do kierunku, w którym powinno podążać dalsze dochodzenie.

Rupert Penry-Jones powraca jako detektyw Chandler w najnowszych, nakręconych w 2012 roku 6 odcinkach serialu kryminalnego "Morderca z Whitechapel".
Detektyw Chandler (Rupert Penry-Jones) i inspektor Miles (Philips Davis) wciąż stacjonują w dzielnicy Whitechapel. Do ich drużyny dołącza Ed Buchan (Steve Pemberton), który posiada rozległą wiedzę na temat historii zbrodni popełnionych we Wschodnim Londynie. Pomoc Buchana okazuje się nieoceniona, bowiem klucz do rozwiązania współczesnych spraw tkwi często w dalekiej przeszłości.

ODCINKI

Morderca z Whitechapel
Morderca z Whitechapel odc. 1
Morderca z Whitechapel odc. 2
Morderca z Whitechapel odc. 3
Morderca z Whitechapel odc. 4
Morderca z Whitechapel odc. 5
Morderca z Whitechapel odc. 6
Morderca z Whitechapel odc. 7
Morderca z Whitechapel odc. 8
Morderca z Whitechapel odc. 9
Morderca z Whitechapel odc. 10
Morderca z Whitechapel odc. 11
SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...