Ale kino+
alekino+
Film. Morderca z Whitechapel odc. 2

Morderca z Whitechapel odc. 2

Whitechapel
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2009, 50 min.
reżyseria: S.J.Clarkson
obsada: Christopher Fulford, Philip Davis, Rupert Penry-Jones, Sam Stockman, Steve Pemberton
Premiera w Ale kino+: 22.04.2012 r.
5.00
343
5 głosy | 459 miejsce w rankingu
Morderca z Whitechapel odc. 2

Detektyw Chandler (Rupert Penry-Jones) próbuje zgrać się ze swoją nową ekipą, prowadzoną przez cynicznego detektywa Milesa. Śledztwo w sprawie morderstwa Cathy Lane wciąż nie przynosi rezultatów. Mimo początkowego sceptycyzmu, detektywi decydują przyjrzeć się bliżej legendzie o Kubie Rozpruwaczu.

Chandler otrzymuje rozkaz jak najszybszego rozwiązania sprawy Cathy. Przełożeni inspektora proszą też, by wszystkie szczegóły dotyczące śledztwa były trzymane w ścisłej tajemnicy.

Chandlerowi udaje się w końcu nawiązać nić porozumienia z grupą detektywów z Whitechapel. Cała drużyna intensywnie poszukuje informacji i wskazówek dotyczących sprawy "rozpruwacza". Trwa wyścig z czasem. Policja obawia się, że morderca znów zaatakuje. W końcu udaje się wskazać pierwszego podejrzanego w sprawie.

ODCINKI

Morderca z Whitechapel
Morderca z Whitechapel odc. 1
Morderca z Whitechapel odc. 3
Morderca z Whitechapel odc. 4
Morderca z Whitechapel odc. 5
Morderca z Whitechapel odc. 6
Morderca z Whitechapel odc. 7
Morderca z Whitechapel odc. 8
Morderca z Whitechapel odc. 9
Morderca z Whitechapel odc. 10
Morderca z Whitechapel odc. 11
Morderca z Whitechapel odc. 12
SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...