Ale kino+
alekino+
Film. Morderca z Whitechapel odc. 5

Morderca z Whitechapel odc. 5

Whitechapel
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2010, 46 min.
reżyseria: David Evans
obsada: Peter Serafinowicz, Philip Davis, Rupert Penry-Jones, Steve Pemberton
Premiera w Ale kino+: 6.05.2012 r.
5.00
343
5 głosy | 466 miejsce w rankingu
Morderca z Whitechapel odc. 5

Śledztwo w sprawie morderstw w dzielnicy Whitechapel nie przynosi żadnych rezultatów. Tymczasem naśladowca braci Krayów ponownie przystępuje do ataku.

Na miejscu kolejnej zbrodni widziano niejakiego Jimmy'ego Kraya, jednego z dwóch potomków słynnego bliźniaka Ronniego. Okazuje się, że synowie zbrodniarza poszli w ślady ojca.
Inspektor Cazenove (Peter Serafinowicz) uważa, że policja nie powinna skupiać się na młodych Krayach. Innego zdania jest Chandler (Rupert Penry-Jones), jednak nikt nie przychyla się do jego teorii.

ODCINKI

Morderca z Whitechapel
Morderca z Whitechapel odc. 1
Morderca z Whitechapel odc. 2
Morderca z Whitechapel odc. 3
Morderca z Whitechapel odc. 4
Morderca z Whitechapel odc. 6
Morderca z Whitechapel odc. 7
Morderca z Whitechapel odc. 8
Morderca z Whitechapel odc. 9
Morderca z Whitechapel odc. 10
Morderca z Whitechapel odc. 11
Morderca z Whitechapel odc. 12
SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...