Ale kino+
alekino+
Film. Morderca z Whitechapel odc. 8

Morderca z Whitechapel odc. 8

Whitechapel
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2010, 50 min.
reżyseria: John Strickland
obsada: Philips Davis, Rupert Penry-Jones, Steve Pemberton
Premiera w Ale kino+: 13.05.2012 r.
4.67
343
14 głosy | 331 miejsce w rankingu
Morderca z Whitechapel odc. 8

Detektywi z Whitechapel pracują nad sprawą poczwórnego morderstwa. Śledztwo komplikuje się, gdy dochodzi do kolejnej zbrodni.

Na miejscu policja nie znajduje nawet najmniejszych śladów, które mogłyby naprowadzić ją na mordercę. Chandler (Rupert Penry-Jones) i Miles (Philips Davis) przeglądają akta dotyczące sprawy morderców z Ratcliffe Highway z 1811 roku. Detektywi mają nadzieję, że dzięki wiedzy na temat zbrodni sprzed wieków uda im się powstrzymać zabójcę, zanim znów zdoła zaatakować.

Rupert Penry-Jones powraca jako detektyw Chandler w najnowszych, nakręconych w 2012 roku 6 odcinkach serialu kryminalnego "Morderca z Whitechapel".
Detektyw Chandler (Rupert Penry-Jones) i inspektor Miles (Philips Davis) wciąż stacjonują w dzielnicy Whitechapel. Do ich drużyny dołącza Ed Buchan (Steve Pemberton), który posiada rozległą wiedzę na temat historii zbrodni popełnionych we Wschodnim Londynie. Pomoc Buchana okazuje się nieoceniona, bowiem klucz do rozwiązania współczesnych spraw tkwi często w dalekiej przeszłości.

ODCINKI

Morderca z Whitechapel
Morderca z Whitechapel odc. 1
Morderca z Whitechapel odc. 2
Morderca z Whitechapel odc. 3
Morderca z Whitechapel odc. 4
Morderca z Whitechapel odc. 5
Morderca z Whitechapel odc. 6
Morderca z Whitechapel odc. 7
Morderca z Whitechapel odc. 9
Morderca z Whitechapel odc. 10
Morderca z Whitechapel odc. 11
Morderca z Whitechapel odc. 12
SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...