Ale kino+
alekino+
Film. Most nad Sundem 3 odc. 3

Most nad Sundem 3 odc. 3

Bron / Broen 3, ep. 3
serial kryminalny, Szwecja/Dania/Niemcy, 2015, 110 min.
reżyseria: Henrik Georgsson, Rumle Hammerich
obsada: Dag Malmberg, Sofia Helin, Thure Lindhardt
Premiera w Ale kino+: 20.03.2016 r.
5.00
343
5 głosy | 49 miejsce w rankingu
Most nad Sundem 3 odc. 3

Seria makabrycznych zbrodni, zawiłe śledztwo oraz wyjątkowa szwedzka detektyw Saga Norén, zmagająca się nie tylko z trudnym dochodzeniem, ale i własnymi demonami. Trzeci, najnowszy sezon duńsko-szwedzkiego serialu kryminalnego "Most nad Sundem". Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w Ale kino+. I nie tylko dla tych, którzy widzieli dwa pierwsze sezony.

Saga i Henrik odnajdują Hansa. Niestety, był torturowany, jest nieprzytomny a jego stan - krytyczny. Wszyscy są załamani, ale jednocześnie dobrej myśli. Jego żona, Lillian, zauważa w jego ustach dziwny znak. Po ponownych oględzinach zwłok innych ofiar okazuje się, że również mają w ustach podobne ślady. Policja podejrzewa, że morderca stygmatyzował je, aby za coś ukarać - ale za co? W końcu następuje przełom w śledztwie - Saga i Henrik zauważają, że inscenizacje pozostawione na miejscach zbrodni są bardzo podobne do instalacji i obrazów wystawionych w jednej z galerii ze sztuką współczesną. Właścicielem kolekcji jest znany, zamożny duński biznesmen, Freddie Holst. Czy coś łączy go z ofiarami? Czy to on jest szalonym mordercą? A może ktoś chce go wrobić?

Tymczasem matka Sagi spotyka się na posterunku z jej przełożoną, Linn, co coraz bardziej niepokoi Sagę. W dodatku Linn coraz częściej zaczyna podważać jej decyzje i ogranicza obowiązki. Zaczyna też szperać w jej przeszłości.

ODCINKI

Most nad Sundem 3
Most nad Sundem 3 odc. 1
Most nad Sundem 3 odc. 2
Most nad Sundem 3 odc. 4
Most nad Sundem 3 odc. 5
SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...