Ale kino+
alekino+
Film. Most nad Sundem 3 odc. 4

Most nad Sundem 3 odc. 4

Bron / Broen 3, ep. 4
serial kryminalny, Szwecja/Dania/Niemcy, 2015, 110 min.
reżyseria: Henrik Georgsson, Rumle Hammerich
obsada: Dag Malmberg, Sofia Helin, Thure Lindhardt
Premiera w Ale kino+: 27.03.2016 r.
5.00
343
5 głosy | 52 miejsce w rankingu
Most nad Sundem 3 odc. 4

Seria makabrycznych zbrodni, zawiłe śledztwo oraz wyjątkowa szwedzka detektyw Saga Norén, zmagająca się nie tylko z trudnym dochodzeniem, ale i własnymi demonami. Trzeci, najnowszy sezon duńsko-szwedzkiego serialu kryminalnego "Most nad Sundem". Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w Ale kino+. I nie tylko dla tych, którzy widzieli dwa pierwsze sezony.

W domu niedaleko Ystad zostają znalezione ciała dwojga staruszków - małżeństwo zostało zamordowane w ten sam sposób co poprzednie ofiary. Wszystko zgadza się ze schematem - scena przypomina jedną ze współczesnych instalacji artystycznych, w ustach ofiar znajdują się tajemnicze znaki. Kolejne elementy układanki zaczynają do siebie pasować a policja podejrzewa, że Freddiemu Holstowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

W tym samym czasie Saga i Henrik otrzymują listę dzieci z domu dziecka, którymi przed laty opiekowali się zamordowani małżonkowie - pojawia się jedno znajome nazwisko. Czyżby należało do mordercy? Tymczasem pracę Sagi przerywają dwa dramatyczne wydarzenia, związane z jej życiem prywatnym.

ODCINKI

Most nad Sundem 3
Most nad Sundem 3 odc. 1
Most nad Sundem 3 odc. 2
Most nad Sundem 3 odc. 3
Most nad Sundem 3 odc. 5
SERIALE

Cardinal

Policjant walczy o zachowanie swojej reputacji i stanowiska w wydziale zabójstw, podczas gdy sprawa, nad którą pracuje robi się coraz bardziej skomplikowana. John Cardinal jest policjantem, który został swego czasu usunięty z wydziału zabójstw z powodu obsesji na punkcie pewnej zaginionej dziewczyny...


Wisting

Norweski detektyw William Wisting wraz z córką Line, dociekliwą dziennikarką, tropią przestępców w nadmorskim Larviku. Serial "Wisting" to kryminał oparty na serii bestsellerowych książek autorstwa Jrna Liera Horsta. Detektyw William Wisting znajduje się w najtrudniejszym momencie swojej kariery i tylko szczęśliwe życie rodzinne pozwala mu nie zwariować...