Ale kino+
alekino+
Film. Na granicy cienia odc. 2

Na granicy cienia odc. 2

The Shadow Line
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2011
reżyseria: Hugo Blick
obsada: Chiwetel Ejiofor, Christopher Eccleston, Kierston Wareing, Rafe Spall, Richard Lintern, Stanley Townsend, Stephen Rea, Tobi Bakare
Premiera w Ale kino+: 21.03.2012 r.
5.00
343
5 głosy | 457 miejsce w rankingu
Na granicy cienia odc. 2

Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa Harveya Wrattena. Detektyw Gabriel (Chiwetel Ejiofor) bierze udział w rekonstrukcji wydarzeń z dnia morderstwa. Według niego wszystko przemawia za tym, że Wratten znał zabójcę. Taką też wersję wydarzeń przedstawia swojemu szefowi Pattersonowi (Richard Lintern). Ten jednak podważa tezę Gabriela.

W tym samym czasie Bede (Christopher Eccleston) spotyka się z tureckim baronem narkotykowym Bulkatem Baburem (Stanley Townsend) i dowiaduje się, że odziedziczył po Wrattenie milionowy dług. W takich okolicznościach Bede sugeruje Baburowi, by połączyli siły i razem spróbowali odszukać Glickmana, który zniknął wraz z pieniędzmi. Proponuje też Turkowi wspólny interes.

Tymczasem sierżant Lii Honey (Kierston Wareing) udaje się ustalić personalia kierowcy Harveya Wrattena. Okazuje się nim niejaki Andy Dixon (Tobi Bakare). Policja próbuje zlokalizować miejsce jego pobytu. Śladem Dixona podążają również tajemniczy mężczyzna Gatehouse (Stephen Rea) oraz bratanek Harveya - Jay Wratten (Rafe Spall).


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO

ODCINKI

Na granicy cienia
Na granicy cienia odc. 1
Na granicy cienia odc. 3
Na granicy cienia odc. 4
Na granicy cienia odc. 5
Na granicy cienia odc. 6
Na granicy cienia odc. 7
Na granicy cienia odc. 8
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...