Ale kino+
alekino+
Film. Na granicy cienia odc. 3

Na granicy cienia odc. 3

The Shadow Line, ep. 3
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2011
reżyseria: Hugo Blick
obsada: Chiwetel Ejiofor, Christopher Eccleston, Kierston Wareing, Rafe Spall, Richard Lintern, Stanley Townsend, Tobi Bakare
Premiera w Ale kino+: 28.03.2012 r.
4.00
343
4 głosy | 552 miejsce w rankingu
Na granicy cienia odc. 3

Andy Dixon (Tobi Bakare) przekazuje Jayowi Wrattenowi (Rafe Spall) nazwisko zabójcy Harveya. Niedługo po tym Dixon zostaje zamordowany, a jego zabójca pozoruje samobójstwo. Inspektor Patterson (Richard Lintern) zamyka śledztwo. Mimo decyzji przełożonego, detektyw Gabriel (Chiwetel Ejiofor) kontynuuje dochodzenie.

Bede (Christopher Eccleston) spotyka się z mordercą Wrattena i proponuje mu wspólny interes. Tymczasem stan jego chorej na Alzheimera żony pogarsza się. Na pogrzebie Wrattena Honey (Kierston Wareing) i Gabriel spotykają tajemniczego mężczyznę - Roberta Beatty'ego (Sean Gilder). Honey rusza jego śladem. Tymczasem Partnerka Gabriela odkrywa, że prowadzi on podwójne życie.


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO

ODCINKI

Na granicy cienia
Na granicy cienia odc. 1
Na granicy cienia odc. 2
Na granicy cienia odc. 4
Na granicy cienia odc. 5
Na granicy cienia odc. 6
Na granicy cienia odc. 7
Na granicy cienia odc. 8
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...