Ale kino+
alekino+
Film. Na granicy cienia odc. 4

Na granicy cienia odc. 4

The Shadow Line, ep. 4
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2011
reżyseria: Hugo Blick
obsada: Chiwetel Ejiofor, Christopher Eccleston, Kierston Wareing, Rafe Spall, Richard Lintern, Stanley Townsend, Stephen Rea, Tobi Bakare
Premiera w Ale kino+: 28.03.2012 r.
4.00
343
4 głosy | 551 miejsce w rankingu
Na granicy cienia odc. 4

W biurze Honey (Kierston Wareing) pojawia się Robert Beatty (Sean Gilder), funkcjonariusz odpowiedzialny za aresztowanie Harveya Wrattena. Beatty wciąż szuka wskazówek dotyczących śmierci Harveya - jest przekonany, że nagłe zwolnienie go z więzienia nie było przypadkowe. Do swoich racji przekonuje detektywa Gabriela (Chiwetel Ejiofor).

Beatty zastawia pułapkę na Harrisa (Robert Pugh). Udaje mu się aresztować jednego z jego ludzi. Zaraz po policyjnej akcji Harris zrywa umowę z Bede (Christopher Eccleston). Jest przekonany, że do aresztowania doszło za sprawą Jaya Wrattena (Rafe Spall), który, jego zdaniem, współpracuje z policją.

Podczas przeglądania nagrań kamer z parkingu, Gabriel i Honey wpadają na ślad Gatehouse'a (Stephen Rea). Są przekonani, że ma on istotny związek ze sprawą Wrattena.


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO

ODCINKI

Na granicy cienia
Na granicy cienia odc. 1
Na granicy cienia odc. 2
Na granicy cienia odc. 3
Na granicy cienia odc. 5
Na granicy cienia odc. 6
Na granicy cienia odc. 7
Na granicy cienia odc. 8
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...