Ale kino+
alekino+
Film. Na granicy cienia odc. 5

Na granicy cienia odc. 5

The Shadow Line, ep. 5
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2011
reżyseria: Hugo Blick
obsada: Chiwetel Ejiofor, Christopher Eccleston, Kierston Wareing, Rafe Spall, Richard Lintern, Stanley Townsend, Tobi Bakare
Premiera w Ale kino+: 4.04.2012 r.
343
Na granicy cienia odc. 5
1
2

Amerykański turysta odwiedza w Dublinie antykwariat. Jest przekonany, że właściciel sklepu, pan Donnelly (Antony Sher), to w rzeczywistości jego dawny znajomy - Peter Glickman. W ten sposób Glickman zostaje zdemaskowany. Antykwariat odwiedza też Gatehouse (Stephen Rea).

Gabriel (Chiwetel Ejiofor) i Honey (Kierston Wareing) dowiadują się od Glickmana, że były partner Gabriela, Delaney, współpracował z Wrattenem i ukradł skonfiskowane przez policję narkotyki. Gabriel zgłasza sprawę swoim przełożonym.

Tymczasem Bede (Christopher Eccleston) zapewnia Babura (Stanley Townsend), że mimo tego, iż Harris się wycofał, ich interes dojdzie do skutku. Są zaskoczeni, gdy zgłasza się do nich Ratallac (Freddie Fox) i przedstawia dość intratną propozycję.


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO

ODCINKI

Na granicy cienia
Na granicy cienia odc. 1
Na granicy cienia odc. 2
Na granicy cienia odc. 3
Na granicy cienia odc. 4
Na granicy cienia odc. 6
Na granicy cienia odc. 7
Na granicy cienia odc. 8
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...