Ale kino+
alekino+
Film. Na granicy cienia odc. 7

Na granicy cienia odc. 7

The Shadow Line, ep. 7
serial kryminalny, Wlk. Brytania, 2011
reżyseria: Hugo Blick
obsada: Chiwetel Ejiofor, Christopher Eccleston, Kierston Wareing, Rafe Spall, Richard Lintern, Stanley Townsend, Tobi Bakare
Premiera w Ale kino+: 11.04.2012 r.
343
Na granicy cienia odc. 7

Choć rozwiązanie sprawy zabójstwa Wrattena zbliża się ku końcowi, osobą pociągającą za sznurki wciąż pozostaje Gatehouse (Stephen Rea).

Detektyw Gabriel (Chiwetel Ejiofor) ponownie kontaktuje się z byłym dowódcą - Penneyem (Nicholas Jones). Ten uprzedza go, że Gatehouse zamierza zlikwidować kolejnych zawodników prowadzonej przez siebie gry. Gabriel najpierw ostrzega przed niebezpieczeństwem komendanta Khokara (Ace Bhatti), a niedługo później oskarża swojego przełożonego o konspirację i czerpanie korzyści z prowadzonych przez komisariat spraw.


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO

ODCINKI

Na granicy cienia
Na granicy cienia odc. 1
Na granicy cienia odc. 2
Na granicy cienia odc. 3
Na granicy cienia odc. 4
Na granicy cienia odc. 5
Na granicy cienia odc. 6
Na granicy cienia odc. 8
SERIALE

Baptiste

Detektyw Julien Baptiste odszedł już jakiś czas temu na spokojną emeryturę. Kiedy przebywa wraz z żoną na wakacjach w Amsterdamie, dostaje telefon z prośbą o pomoc...


Zaczęło się w środę

Faith, walijska prawniczka, jest zmuszona przerwać przedłużony urlop macierzyński, gdy dowiaduje się o zaginięciu jej męża i partnera biznesowego, Evana. Gdy prawda o jego działaniach wychodzi na jaw, Faith toczy groźną walkę, aby chronić siebie i swoją rodzinę.


Alex. Brudny glina

Po śmierci swojego partnera, Alex postanawia wyjść na prostą. Jednak aby mu się...