Ale kino+
alekino+
Film. Na oczach wszystkich

Na oczach wszystkich

Place publique
komediodramat, Francja, 2018, 115 min.
reżyseria: Agnès Jaoui
obsada: Agnès Jaoui, Jean-Pierre Bacri, Léa Drucker
Premiera w Ale kino+: 25.07.2019 r.
343
Na oczach wszystkich
1
2

Castro to była gwiazda telewizyjna. Zostaje zaproszony na imprezę, gdzie spotyka byłą żonę. Rozstali się bo kariera Castro negatywnie działała na ich związek. Czy teraz jest szansa na pogodzenie?

Castro, była gwiazda telewizji, jedzie na imprezę powitalną w nowym domu jego byłej producentki oraz wieloletniej przyjaciółki Nathalie. Helene, przyjaciółka Nathalie oraz była żona Castro również dostała zaproszenie na parapetówkę. Castro po zdobyciu sławy stał się cyniczny a jego charakter się mocno zmienił, podczas gdy była żona została dalej wierna swoim ideałom. Nina, córka Castro i Helene, która zainspirowana historią swoich rodziców napisała książkę na ich temat, dołącza do nich na imprezie. Spotkanie pary jest pełne wybojów.




SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...