Ale kino+
alekino+
Film. Na rozstaju

Na rozstaju

Intersection
Melodramat, USA, 1994
reżyseria: Mark Rydell
obsada: Lolita Davidovich, Richard Gere, Sharon Stone
Premiera w Ale kino+: 28.10.2019 r.
343
Na rozstaju
© © 2019 Spike Cable Networks Inc. All Rights Reserved

Historia miłosnego trójkąta. Vincent Eastman od 16 lat jest żonaty z piękną, lecz zimną Sally. Wiedzie z pozoru udane życie - ma bardzo dobrze płatną pracę, wspaniały dom, atrakcyjną małżonkę i piękną córkę.

Pewnego dnia rozpędzony samochód Vincenta wpada w poślizg i roztrzaskuje się o drzewo. W szpitalnym łóżku umierający Eastman dokonuje rozliczenia ze swoją przeszłością. Okazuje się, że poza Sally, która natychmiast pojawia się na miejscu, w życiu mężczyzny istnieje jeszcze jedna kobieta - kochanka, Olivia, która stanowi przeciwieństwo wyrachowanej Sally.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...