Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Nauka spadania

Nauka spadania

A Long Way Down
komediodramat, Niemcy, Wielka Brytania, 2014, 105 min.
reżyseria: Pascal Chaumeil
obsada: Aaron Paul, Imogen Poots, Pierce Brosnan, Rosamund Pike, Sam Neill, Toni Collette
Premiera w Ale kino+: 29.05.2017 r.
5.00
343
5 głosy | 58 miejsce w rankingu
Nauka spadania
1
2

Ekranizacja bestsellerowej powieści Nicka Hornby'ego pokazuje, że i o śmierci da się mówić z przymrużeniem oka, a przyjaźń może zrodzić się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Na ekranie Pierce Brosnan ("Autor widmo", "Mamma Mia!"), Toni Collette ("Szósty zmysł", "Godziny") i Imogen Poots ("Dziewczyna warta grzechu").

Podobno sylwester to jedna z tych nocy, kiedy popełnianych jest najwięcej samobójstw. Na dachu londyńskiego drapacza chmur spotyka się czworo desperatów - każdy z nich ma dobry powód, by ze sobą skoczyć. Kariera prezentera telewizji śniadaniowej, Martina (Pierce Brosnan) legła w gruzach po tym, jak trafił za kratki za romans z nieletnią. Pogrążona w depresji Maureen (Toni Collette) samotnie wychowuje niepełnosprawnego syna. Pyskata Jess (Imogen Poots) musi zmierzyć się z rodzinną traumą, a J.J. (Aaron Paul), choć marzył o sukcesie w branży muzycznej, wiąże koniec z końcem jako dostawca pizzy. Ustawianie się w kolejce po śmierć brzmi niedorzecznie, więc kwartet straceńców zawiera pakt. Nie zabiją się aż do kolejnego "ulubionego" dnia samobójców - walentynek.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...