Ale kino+
alekino+
Film. Nielegalni

Nielegalni

5.00
343
5 głosy | 36 miejsce w rankingu
Najbliższe emisje:
05:05
wtorek21 lipca
05:05
środa22 lipca
05:00
czwartek23 lipca
Nielegalni

Prawdziwe życie szpiegów, presja podwójnej tożsamości i międzynarodowy rozmach w najnowszej oryginalnej produkcji CANAL+. "Nielegalni" to adaptacja bestsellerowych powieści szpiegowskich Vincenta V. Severskiego, byłego pułkownika polskiego wywiadu, który osobiście konsultował scenariusz. Serial produkowany jest w technologii 4K.

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Poddany finansowemu szantażowi nie utrzyma się długo na swojej pozycji - z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu.

Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.


ALE KINO+ POLECA

04.15
WTOREK14 lipca
Belfer 2: odc. 1
Belfer 2

Paweł Zawadzki zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we…

05.10
WTOREK14 lipca
Belfer 2: odc. 2
Belfer 2

Paweł Zawadzki zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we…

08.00
ŚRODA15 lipca
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher: odc. 2
Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Siostrzenica słynnej detektyw Phryne Fisher, Peregrine, odziedziczyła po zaginionej…SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...