Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. NIESAMOWITA MCCOY

NIESAMOWITA MCCOY

The Real McCoy
film sensacyjny, USA, 1993, 101 min.
reżyseria: Russell Mulcahy
obsada: Gailard Sartain, Kim Basinger, Terence Stamp, Val Kilmer
Premiera w Ale kino+: 26.02.2004 r.
3.00
343
3 głosy | 751 miejsce w rankingu

Dynamiczny film akcji w reżyserii Russella Mulcahy'ego ("Nieśmiertelny") to przede wszystkim benefis Kim Basinger, która jest tym razem nie tylko piękna, ale i niebezpieczna.

Po sześciu latach spędzonych w więzieniu Karen McCoy (Kim Basinger) wychodzi na wolność. Jest włamywaczką - tak sławną i poważaną w branży, że w świecie przestępczym mówi się o niej "ta właściwa (the real) McCoy". Karen nie chce jednak kontynuować kariery kryminalistki; wszystko o czym marzy to znów zobaczyć swojego małego synka i zacząć uczciwe życie. Oczywiście, nie będzie to takie proste. Okazuje się, że syn McCoy został porwany, a sprawcą kidnapingu jest nikt inny, jak dawny wspólnik bohaterki nazwiskiem Jack Schmidt (Terence Stamp) - człowiek, który zlecił jej ostatni, feralny skok na bank, który zakończył się aresztowaniem i długoletnim wyrokiem. Gangster chce, by Karen dokończyła robotę sprzed sześciu lat - inaczej nie odda jej dziecka. Włamywaczka nie ma dużego wyboru - musi się zgodzić, tym bardziej, że w kieszeni u Jacka Schmidta siedzi nie tylko duża część policji, lecz także przydzielony McCoy sądowy kurator. Jednym sojusznikiem Karen w tej niewesołej sytuacji jest J.T. Baker (Val Kilmer), kuzyn Schmidta, który zafascynowany sławą i urodą złodziejki decyduje się jej pomóc.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...