Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Okupowani 3

Okupowani 3

Okkupert 3
Serial sensacyjny, Norwegia, 2019, 60 min.
reżyseria: Camilla Strøm Henriksen, Erik Skjoldbjærg, Gunnar Vikene
obsada: Ane Dahl Torp, Eldar Skar, Henrik Mestad
Premiera w Ale kino+: 3.06.2020 r.
5.00
343
5 głosy | 28 miejsce w rankingu
Okupowani 3
© Banijay Rights

Norwegia kontra Rosja. Międzynarodowy kryzys i tragedie ludzi uwikłanych w politykę. Finałowy sezon serialu według pomysłu znanego autora kryminałów, Jo Nesbø.

Rosjanie wycofują się z Norwegii. Przed Jesperem Bergiem staje zadanie sformułowania rządu. Unia Europejska monitoruje przestrzeganie traktatu pokojowego i naciska na Skandynawów, aby wznowili wydobycie ropy naftowej oraz gazu. Zaczyna się brutalny i podstępny konflikt o najwyższą stawkę. Oto trzecia odsłona serialu political fiction, którego pomysłodawcą jest popularny autor kryminałów, Jo Nesbø.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...