Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. OSTATNI ŚWIADEK

OSTATNI ŚWIADEK


film sensacyjny, Polska 1970, 91 min.
reżyseria: Jan Batory
obsada: Artur Młodnicki, Edmund Fetting, Janusz Bylczyński, Maja Wodecka, Stanisław Mikulski
Premiera w Ale kino+: 7.09.2001 r.
5.00
343
5 głosy | 495 miejsce w rankingu

Więzień obozu koncentracyjnego, doktor Olszak (Stanisław Mikulski) jest jedynym świadkiem ukrycia zrabowanych skarbów przez hitlerowców oraz brutalnej likwidacji obozu.

Po dwudziestu czterech latach od zakończenia wojny do Polski przyjeżdżają dwaj byli esesmani, chcący odzyskać cenne przedmioty. Lekarz rozpoznaje oprawców, lecz Dunger (Janusz Bylczyński) i Goltz (Edmund Fetting) podają się za austriackich etnologów, a ich paszporty są jak najbardziej w porządku. Nie mogąc liczyć na jakąkolwiek pomoc, doktor zaczyna śledzić byłych hitlerowców na własną rękę. Niebawem stanie z nimi twarzą w twarz.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...