Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Panna Marple: Karaibska tajemnica

Panna Marple: Karaibska tajemnica

Agatha Christie's Marple: Carribean Mystery
serial kryminalny, Wlk. Brytania/USA, 2013, 90 min.
reżyseria: Charlie Palmer
obsada: Charity Wakefield, Julia McKenzie, Pippa Bennett-Warner
Premiera w Ale kino+: 11.10.2013 r.
5.00
343
5 głosy | 74 miejsce w rankingu
Panna Marple: Karaibska tajemnica
1
2

Ostatni sezon przygód panny Marple rozpocznie "Karaibska tajemnica". Panna Marple spędza wakacje na wyspie w rejonie Morza Karaibskiego. Jednym z wczasowiczów jest major Palgrave, emerytowany wojskowy.

Podczas kolacji major opowiada pannie Marple historię pewnego bezwzględnego mordercy, który z zimną krwią zabijał swoje kolejne żony. Twierdzi nawet, że udało mu się zdobyć jego zdjęcie, które nosi w swoim portfelu. Kiedy major wyjmuje fotografię i chce pokazać ją pannie Marple, dostrzega nagle kogoś w tłumie, po czym zmienia temat z wyraźną trwogą na twarzy. Następnego dnia major zostaje znaleziony martwy. Lekarz stwierdza, że umarł na skutek nadużywanego alkoholu oraz nadciśnienia krwi. Nikt na wyspie nie widzi nic podejrzanego w śmierci majora, jednak panna Marple sądzi, że Palgrave został zamordowany.


CZYTAJ BLOG FILMOWY BARTOSZA ŻURAWIECKIEGO

ODCINKI

Panna Marple 6
Panna Marple: Szaleństwa Greenshawa
Panna Marple: Noc i ciemność
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...