Ale kino+
alekino+
Film. PAPARAZZI

PAPARAZZI


komedia, Francja, 1998, 106 min.
reżyseria: Alain Berberian
obsada: Catherine Frot, Nathalie Baye, Patrick Timsit, Vincent Lindon
Premiera w Ale kino+: 13.12.2002 r.
4.00
343
8 głosy | 373 miejsce w rankingu

Współczesna francuska komedia o światku paparazzi. Franck (Patrick Timsit), młody mężczyzna będący portierem, pewnego wieczoru opuszcza swoje miejsce pracy - chce bowiem obejrzeć mecz piłki nożnej. Traf sprawia, iż na stadionie zasiada obok gwiazdy telewizyjnej, przed którą nieustannie błyskają flesze.

Wkrótce twarz Frankca pojawia się na okładce słynnego magazynu, on sam zaś zostaje zwolniony za niesubordynację. Żądając rekompensaty za wykorzystanie jego wizerunku w poczytnej gazecie, poznaje Michela (Vincent Lindon), fotografa, który mimowolnie przyczynił się do jego zwolnienia. Zaprzyjaźnia się z nim, lecz niebawem znany paparazzi ma już go dosyć: Franck jest natrętem jakich mało.
SERIALE

Vera 9

Detektyw Vera Stanhope powraca w dziewiątym sezonie z nowymi sprawami do rozwikłania. era Stanhope charakteryzuje się celnymi obserwacjami, przywiązaniem do szczegółu...


Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Spin-off znanego serialu "Zagadki kryminalne panny Fisher", w którym za prywatne dochodzenie zabiera się siostrzenica słynnej pani detektyw, Peregrine Fisher.


Poza wszelkim podejrzeniem

Kryminolożka z Paryża, Chloé Fischer, zostaje wysłana do Lyonu w celu złapania seryjnego mordercy. W Lyonie grasuje seryjny morderca. Jest nim Paul Brodsky...