Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Patrick Swayze - tancerz, aktor

Patrick Swayze - tancerz, aktor

I Am Patrick Swayze
Film dokumentalny, USA, 2019, 105 min.
reżyseria: Adrian Buitenhuis

Premiera w Ale kino+: 22.12.2019 r.
5.00
343
5 głosy | 33 miejsce w rankingu
Patrick Swayze - tancerz, aktor
© FremantleMedia Limited 2019

Patrick Swayze to hollywoodzki gwiazdor z lat 80., który podważył i na nowo zdefiniował wyobrażenia o męskości i męskim seksapilu. Dokument jest historią Patricka opowiedzianą z perspektywy jego przyjaciół.

Kim tak naprawdę był Patrick Swayze, najjaśniej świecąca gwiazda lat 80. ubiegłego wieku? Łyżwiarz, gimnastyk, kowboj, tancerz i choreograf, a przede wszystkim wybitny aktor. W dokumencie "Patrick Swayze - tancerz, aktor" poznajemy tę wybitną postać poprzez niepublikowane wcześniej filmy z domowego archiwum, zdjęcia oraz wywiady z tymi, którzy najlepiej znali Swayze'go. Przyjaciele i rodzina opowiadają o tym, jaki był "Buddy" poza ekranem oraz o bitwach stoczonych z alkoholem oraz rakiem.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...