Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Ale kino+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.
Ale kino+
alekino+
Film. Piękna i bestie

Piękna i bestie

Aala Kaf Ifrit
Thriller, Tunezja, Francja, Szwecja, Norwegia, Liban, Katar, Szwajcaria, 2017, 125 min.
reżyseria: Kaouther Ben Hania
obsada: Ghanem Zrelli, Mariam Al Ferjani, Noomen Hamda
Premiera w Ale kino+: 19.03.2020 r.
343
Piękna i bestie
© Aurora Films

Gwałt na dziewczynie i upokarzająca droga ofiary do sprawiedliwości. Wstrząsająca produkcja, będąca tunezyjskim kandydatem do Oscara.

Tunis. Prowincjuszka studiująca w stolicy pada ofiarą gwałtu. Sprawcami są policjanci. Dziewczyna, wspierana przez Youssefa, uczestnika Arabskiej Wiosny, chce sprawiedliwości. Jednak sposób, w jaki traktuje się ofiarę gwałtu, sprawia, że gehenna Miriam będzie długa. Poruszający, z paradokumentalną pieczołowitością odtwarzający tragiczne zdarzenia dramat kobiety, a zarazem obraz gangreny państwowych służb.
SERIALE

Zdążyć przed zmrokiem

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością...


Po katastrofie

Kim jest Emilie? Zagadka tożsamości osoby, która jako jedyna przeżyła lotniczą katastrofę w szwajcarskich Alpach...


Wypadek

Wybuch na budowie. Ofiary i pytanie, kto jest odpowiedzialny za nieszczęście. Polly Bevan poruszy sumieniami nie tylko lokalnej wierchuszki...